EUCO 2010

Konferencja EUCO 2010 w Warszawie

syrena

Na przełomie kwietnia i maja bieżącego roku w warszawskim Hotelu Novotel Centrum odbędzie się międzynarodowa konferencja EUCO 2010 (European Rotaract Convention). Spotkania EUCO organizowane są w największych stolicach Europy. W poprzednich latach odbywały się między innymi w Istambule, Londynie, Amsterdamie, Paryżu i Antwerpii.

Starania o możliwość organizacji konferencji rozpoczęły się już podczas edycji w Istambule, gdzie członkowie Rotaract Club Warszawa zaprezentowali film promujący stolicę, jako miasto tradycji, energii i kreacji, które jest idealne do organizacji międzynarodowych wydarzeń. Jak widać, zrobili to na tyle efektywnie, że stolica Polski stosunkiem głosów 16:15 pokonała Berlin i to właśnie w Warszawie odbędzie się tegoroczna konferencja EUCO.

Adres do korespondencji:
Krakowskie Przedmieście 56