USA. International Cafe. Prezentacja projektu ARKA.

06 kwietnia 2024 r., na zaproszenie Emmy Bodwell – Gubernator Nominat 25/26 Dystryktu 7780 z USA (New Hampshire/Maine) wziąłem udział jako guest speaker w cyklicznym studyjnym spotkaniu online „International Cafe”.
Była to znakomita okazja do spopularyzowania na szerokim forum naszego projektu humanitarnego ARKA - Międzynarodowy Ośrodek Leczenia Uzależnień i Zburzeń Mentalnych Młodzieży, który powstaje na bazie Fundacji Projekt ARKA założonej przez rodzinę Janusza Milanowskiego. Poza licznie uczestniczącymi oficerami D-7780 obecni byli także Rotarianie z Nowego Jorku, Washington DC, Chicago (Illinois), Houston (Texas), San Jose (California), Tacoma (Washington).
Przebieg spotkania pozwala mi sądzić, że nasz projekt zrobił dobre wrażenie (były jeszcze prezentowane projekty z Peru i Ugandy) co jest dobrym prognostykiem owocnego pogłębiania współpracy międzynarodowej naszego RC.
Po spotkaniu, Carolyn Marcotte – Szefowa Komitetu DEI D-7780 przysłała mi następujący tekst, który kopiuję w całości:
„YOU ROCK MATEO!!!!!!!!! Everyone was texting me saying that you are a world changer! YOU ARE. LOVE you and can not wait to be there-so looking forward to it! »
Sorry, ale nawet ja nie jestem odporny na taki komplement i musiałem się tym pochwalić, bo to jest w istocie dobre słowo skierowane pod adresem nasz wszystkich.
Mateo Karczmarczuk
Prezydent Rotary Club Lublin Centrum

ROTARY Lublin Projekt Arka B

ROTARY Lublin Projekt Arka C

 

Adres do korespondencji:
20-327 Lublin, ul. Wrońska 2
Polska / POLAND
Tel. kontaktowy:
Wojciech Bober tel. +48 575 077 116
sms,WhatsApp

Zobacz nas na Facebook   Facebook logo