Klubowi solenizanci i WOŚP

ROTARY Lublin WOSP A

W dniu 02.02.2024 (piątek) 2024 o godz.18.00 w hotelu Hampton by Hilton odbyło się uroczyste zebranie  naszego Rotary Club.  Swoje klubowe święto – imieniny – obchodzili:

• Zbyszek Czmuda
  • Darek Jedlina
  • Zbyszek Jurkowski
  • Grzegorz Mizerski
  • Zbyszek Miazga
  • Mirek Orłowski
  • Jacek Telenga
  • Adam Wasilewski
  • Mirek Zaród

Oni to  właśnie byli gospodarzami spotkania i zaprosili cały Klub na okolicznościowy obiad . Rotary International  powstało z potrzeby przyjaźni. Tego typu spotkania to już długa tradycja naszej wspólnoty. która służy pogłębianiu przyjaznych więzi między członkami Klubu i jest okazją do wspólnej refleksji nad istotą człowieczeństwa we  współczesnym świecie.

Obecni solenizanci otrzymali  tradycyjny klubowy adres „The Best Wishes and Thanks” z życzeniami od wszystkich członków RC.

Przedmiotowe spotkanie było także okazją do spuentowania naszego udziału w Wielkiej Orkiestrze świątecznej Pomocy (WOŚP). Otóż  nasz kolega klubowy Zbyszek Jurkowski zebrał jako zarejestrowany wolontariusz kwotę 11.847,-zł czym ustanowił rekord ilości pieniędzy zebranych do puszki  w mieście Lublin.  Brawo Zbyszek!!!  Zebrani Koledzy przekazali Zbyszkowi serdeczne podziękowania i słowa najwyższego  uznania za jego społeczną i rotariańską  służbę . Zbyszkowi pomagali dzielnie i bardzo licznie w tym roku członkowie naszego Klubu dołączając do niego w ciągu całego dnia o czym pisaliśmy w dniach 28 – 29 stycznia br. Wszystkim, którzy wzięli udział w tym pożytecznym  „pospolitym ruszeniu” jakim jest WOŚP, bardzo, a to bardzo serdecznie dziękuję.

Prezydent Rotary Club Lublin-Centrum

ROTARY Lublin WOSP B