Imieniny rotariańskie 01.12.2023

„-Puchatku?
-Tak Prosiaczku?
-Nic- powiedział Prosiaczek biorąc Puchatka za łapkę - Chciałem się tylko upewnić, że jesteś”.
Alan Alexander Milne „Kubuś Puchatek”

Rotary powstało z potrzeby przyjaźni: z potrzeby przebywania ze sobą pewnej konkretnej grupki osób, a zaowocowało później ruchem społecznym o charakterze fenomenu na skalę światową. Ta potrzeba jest w nas na stałe i pielęgnujemy ją niemal instynktownie.
Gospodarzem dzisiejszego zebrania RC Lublin-Centrum była grupa solenizantów imieninowych: Patrycja Wieczorek, Andrzej Banaszkiewicz, Albert Czajka, Andrzej Łoś i Mateo Karczmarczuk, którzy zaprosili Klub na swoje święto. To utarty już zwyczaj w naszej społeczności rotariańskiej. Było niezwykle miło, pogodnie i prawdziwie przyjacielsko, bo spotkanie przedłużyło się do późnych godzin wieczornych. Solenizanci otrzymali pamiątkowe adresy okolicznościowe „The Best Wishes and Thanks” życzeniami. Spotkania takie są niezwykle motywujące do bycia razem i dają dodatkową siłę w wypełnianiu naszej szlachetnej misji czynienia dobra.
Mateo
Prezydent RC