Gościliśmy Andrzeja Ludka - Członka Rady Legislacyjnej Rotary International

13 listopad 2023
Gościem zebrania i jednocześnie guest speakerem był Andrzej Ludek - członek Rady Legislacyjnej Rotary International (z siedzibą w One Rotary Center w Evanston, USA), Past Gubernator Dystryktu 2230, Prezydent Światowej Rady ICC (Komitetów Rotariańskiej Współpracy Międzynarodowej), Rotarianin z ogromnym doświadczeniem w wielu innych strukturach Rotary International zarówno na arenie klubowej, krajowej jak i międzynarodowej.
Było to spotkanie z cyklu „Porozmawiajmy o Rotary” z założeniem pogłębienia naszej wiedzy o organizacji w której działamy; przypomnienia najważniejszych epizodów z historii ruchu rotariańskiego, jego struktur, zasad i kluczowych programów , mechanizmów działania... Wywiązała się swobodna, przyjacielska rozmowa. Było to to spotkanie potrzebne i interesujące dla nas wszystkich; tych nowych i tych z dużym stażem.
Na zakończenie spotkania Andrzej odebrał nasze klubowe wyróżnienie “The Best Wishes and Thanks”.
Prezydent

ROTARY Lublin Andrzej Ludek A