Brzuchowice

12 listopad 2023 r.

Jesteśmy jako Rotary Club w stałym kontakcie roboczym z naszym Peace Shelter w Brzuchowicach. W odpowiedzi na prośbę Schroniska dostarczyliśmy właśnie kolejne niezbędne dla funkcjonowania tego obiektu rzeczy (na zdjęciach tylko przykładowe przedmioty). Dwa grzejniki elektryczne, które zakupił Jurek Paradziński. Baterie zlewozmywakowe potrzebne do mycia naczyń wielkogabarytowych, które zakupił Darek Jedlina. Płyny do profesjonalnej zmywarki (Schronisko dostało ją od naszego partnera – Centrum Wolontariatu), które zakupił Jurek Kargol. Każdy z tych artykułów to wydatek kilkuset złotych. Wszystkie te rzeczy zawiózł wczoraj swoim samochodem Włodek Nepelak.
Wszystkim w/w Kolegom składam serdeczne podziękowania za ich prawdziwie rotariańską służbę.
Service above self
Prezydent RC