Rotaract Club Lublin-Centrum

Moi Drodzy,

wielka radość nas wszystkich z postawy i aktywności młodego pokolenia Polaków, którzy dali tego przykład podczas ostatnich wyborów parlamentarnych a wczoraj wstąpili w szeregi Rotaractu.

Wprawdzie formalne przyjęcie do rodziny rotariańskiej nastąpi podczas charteru Klubu Rotaract Lublin Centrum ale już dzisiaj możemy świętować Wasz akces w grono osób „Czyniących dobro ponad własne korzyści". Przed Wami nieznana ale niezwykła przygoda - "The Magical Mistery Tour" i wielka satysfakcja oraz duma z niesienia nadziei w serca potrzebujących...

Chylę czoła przed koleżankami i kolegami z klubu RC Lublin Centrum za determinację i konsekwencję w założeniu Waszego Klubu Rotaract, któremu patronujecie i którego będziecie opiekunami na drodze integracji i współdziałania. Dobra i przyjacielska atmosfera oraz ciekawe projekty to klucz do sukcesu nowych (i istniejących) klubów Rotaract i Rotary.

Życzę Wam dużo radości i uśmiechu na nowej drodze życiowej przygody.

Serdecznie pozdrawiam

Gubernator Dystryktu 2231 w kadencji 2023/24