Akademia golfa

ROTARY Lublin Akademia Golfa A

24 lipca (poniedziałek) o godz. 18:00 na polu golfowym Lubelskiej Akademii Golfa w Lublinie nad Zalewem Zemborzyckim , ul. Osmolicka 11 odbyło się kolejne, cotygodniowe spotkanie naszego Rotary Club Lublin-Centrum.
Było świetnie; miło, koleżeńsko, integracyjnie i pożytecznie. Nie przesadzę, jak powiem, że ci co nie byli mają czego żałować. Ci, którzy zetknęli się już z golfem utwierdzili się w przekonaniu, że warto tam zaglądać częściej. Ci, dla których był to pierwszy fizyczny kontakt z tą dyscypliną sportu mieli okazję pod okiem profesjonalnych instruktorów poznać zasady, sprzęt i spróbować własnych sił w grze i treningu. Kilka osób już zadeklarowało zapisy na kurs nauki gry. Nikola – wnuk Mirka Orłowskiego, który wyjeżdża za trzy dni do USA na roczny pobyt w ramach programu Rotary Youth Exchange trenował pilnie, bo tam gdzie jedzie jest to sport narodowy. Rozmowom przy grillowych przysmakach nie było końca dopełniając ekskluzywną atmosferę spotkania, a ostatni klubowicze wyszli przed 21.00.

Akademia Golfa w Lublinie dysponuje jednym z najnowocześniejszych obiektów treningowych w Polsce. Obiekt jest otwarty dla wszystkich, niezależnie od wieku i umiejętności. Kompleks ten jest jednym z pierwszych w Polsce, jako obiekt golfowy, wybudowanych ze środków miejskich i unijnych. Akademia Golfa składa się z: pola golfowego, driving range, mini golfa, symulatora golfowego marki HD Golf.

ROTARY Lublin Akademia Golfa B

ROTARY Lublin Akademia Golfa C