Diamenty Forbesa 2023

Biznes na Lubelszczyźnie doskonale poradził sobie w kryzysie
Data publikacji: 07.04.2023
30 marca br. w Lublinie odbyła się pierwsza gala regionalna XV edycji Diamentów Forbesa 2023. Ponad 130 przedstawicieli wyróżnionych firm odebrało dyplomy, a do tych z czołówki zestawienia trafiły statuetki Diamentów. Łącznie odbędzie się 12 spotkań w największych miastach Polski. Tegoroczne zestawienie Diamenty Forbesa liczy ponad 12 tysięcy firm! Strategicznym partnerem spotkań z liderami polskiego biznesu po raz kolejny został ING Bank Śląski S.A, partnerem głównym BMW Polska, natomiast partnerem gali w Lublinie była: KUKE S.A.
Wśród laureatów tegorocznego Konkursu znalazła się również firma ALMAX DYSTRYBUCJA naszego klubowego Kolegi Jerzego Paradzińskiego.
Znalezienie się w rankingu miesięcznika międzynarodowego FORBES- to już wielki sukces.
Ta mała kropka w klapie marynarki Jurka - to znaczek Rotary.

Jurku!
Serdeczne gratulacje od całego RC Lublin-Centrum.

Forbes Paradzinski A

[1] Forbes (Polska) – polska edycja międzynarodowego dwutygodnika „Forbes”, wydawana w Polsce co miesiąc przez Ringier Axel Springer Polska. W Polsce pismo ukazuje się od 16 grudnia 2004. Opisuje najważniejsze wydarzenia gospodarcze w kraju i na świecie oraz strategie biznesowe.

Forbes Paradzinski B

SJD