Uroczystość XX-lecia istnienia Klubu Lublin Centrum

W dniu 21 maja 2016 r. odbyły się uroczystości XX-lecia istnienia Klubu Lublin Centrum.
Odbyły się one na Zamku Lubelskim w towarzystwie licznych gości z kraju i zagranicy.

Gratulacje i medale przekazali nam Prezydent Lublina Krzysztof Żuk, Przedstawiciel Marszałka województwa, Jego Ekselencja Abp Abel, PastGubernatorzy L Gzella, J.Wrana, A.Ludek oraz kilkunastu prezydentów polskich klubów lub ich przedstawicieli.

Doniosłym momentem było przekazanie samochodu Skoda o wartości 73000 PLN (ufundowanego przez rodzinę Mahari ze Szwajcarii) Hospicjum Małego Księcia w Lublinie.

Zaprezentowano również książkę "XX lecie RC Lublin Centrum"napisaną przez kol. S. Dąbrowskiego i W. Macha.

Z tej okazji wręczono także statuetki rocznicowe tak gościom jak i pastprezydentom klubu.

Uroczystości w Zamku uświetniły występy solistów i muzyków operetkowych.

Po południu, odbyła się druga część imprezy - w Hotelu Royal Botanic.

Licznym gratulacjom i życzeniom nie było końca.

Wiele ciepłych słów, prezentów od rotarian z Lublina, Bartoszyc, Janowa Lubelskiego, Zamościa, Białej Podlaskiej, Karpacza, Warszawy, Krakowa, Chełma, Jarosławia, Puław przekazano na ręce prezydenta Jacka Woźniaka.

Zysk z loterii fantowej przekazano Szkole dla dzieci niepełnosprawnej im Paula Harrisa.

Autor: Albert Czajka