Wizyta w Urzędzie Miasta Lublin

Lublin – Europejska Stolica Młodzieży 2023.

Piszemy ciąg dalszy.

W dniu 09.02.2024  Zastępca Prezydenta Lublina ds. Kultury, Sportu i Partycypacji Beata Stepaniuk-Kuśmierzak  oraz Koordynator projektu „Lublin the Euruopean Youth Capital 2023” Dyrektor Agnieszka Parol-Górna  przyjęły w Lubelskim Ratuszu: Prezydenta RC Lublin Centrum Mateo Karczmarczuka i Hanię Wieczorek – Prezydenta Rotaract Club Lublin-Centrum.

Spotkanie było okazją do wzajemnego bliższego poznania się i omówienia  możliwości i warunków współpracy  między Rotaractem a miejskimi służbami odpowiedzialnymi za promocję udziału młodych ludzi w życiu swojego miasta. Rozmowa była miła, nacechowana naturalną obustronną życzliwością, a przy tym niezwykle rzeczowa. Można mieć pewność, że każda wartościowa inicjatywa naszych młodych przyjaciół spotka się z  wyciągniętą pomocną ręką władz miejskich.

W czasie przedmiotowego spotkania, pani Prezydent Stepaniuk-Kuśmierzak, która interesowała się  rotaractorskim ruchem  w  procesie jego powstawania, była obecna przy jego narodzinach  Rotaract Club,  otrzymała nasze wyróżnienie Diploma of Recognition, w którym napisaliśmy:

„Z wyrazami najwyższego uznania za skuteczny nadzór  nad projektem „Lublin – Europejska Stolica Młodzieży 2023”, który okazał się powszechnie zauważalnym sukcesem w zakresie promocji współpracy międzypokoleniowej i pozycji młodej generacji mieszkańców Lublina w życiu swojego miasta. Pani praca i zaangażowanie udzieliły się także nam Rotarianom co zaowocowało powstaniem nowego, młodzieżowego klubu rotariańskiego Rotaract Club Lublin-Centrum.  „Create hope in the world ”

Prezydent RC

Mateo Karczmarczuk

ROTARY Lublin Wizyta w UM

Adres do korespondencji:
20-327 Lublin, ul. Wrońska 2
Polska / POLAND
Tel. kontaktowy:
Wojciech Bober tel. +48 575 077 116
sms,WhatsApp

Zobacz nas na Facebook   Facebook logo