Liceum PADEREWSKI - nasz partner Podziękowanie za "już" i spojrzenie w przyszłość

Międzynarodowe Liceum Ogólnokształcące PADEREWSKI w Lublinie jest od lat naszym partnerem w realizacji rotariańskiego programu wymiany młodzieży Rotary Youth Exchange Program (RYEP). Niemal wszyscy nasi przyjezdni uczestnicy tego programu uczyli się w tej szkole. Przyszedł więc czas, aby za tę dotychczasową wieloletnią współpracę podziękować.
Dzisiaj, to jest 29.11.2023 odbyło się w PADEREWSKIM spotkanie przedstawicieli naszego Rotary Club Lublin-Centrum z dyrekcją Liceum: Dyrektor Agnieszką Bojczuk i Wicedyrektor Izabelą Kopik. Z naszej strony uczestniczył Mateo Karczmarczuk – Prezydent RC oraz Mirek Orłowski Klubowy Oficer d/s RYEP. Szkoła otrzymała nasze klubowe wyróżnienie „Diploma of Recognition”, a obie panie imienne podziękowania „The Best Wishes and Thanks”.
Spotkanie odbyło się w niezwykle miłej atmosferze. Wymieniliśmy opinie na temat dotychczasowych doświadczeń, a obie strony złożyły deklarację dalszej ścisłej współpracy w przyszłości. W trakcie rozmowy pojawiła się także realna perspektywa rozszerzenia tej współpracy na świeżo powstały Rotaract Club Lublin-Centrum. Spotkanie zostało bardzo dobrze odebrane w Szkole i było w naszej ocenie niezwykle potrzebne. Był to jednocześnie kolejny krok w naszej strategii wpisywania ruchu Rotary w świadomość lokalnych społeczności.
Prezydent RC
Mateo Karczmarczuk

ROTARY Lublin Paderewski 2023 A

ROTARY Lublin Paderewski 2023 B

Adres do korespondencji:
20-327 Lublin, ul. Wrońska 2
Polska / POLAND
Tel. kontaktowy:
Wojciech Bober tel. +48 575 077 116
sms,WhatsApp

Zobacz nas na Facebook   Facebook logo