Nasi na Hawajach

W dniach 27 kwietnia do 12 maja br. nasi Koledzy klubowi; Jacek Telenga, Boguś Hornowski i Krzysztof Lewandowski wraz z osobami towarzyszącymi przebywali na wyprawie turystycznej po Hawajach. Poza własnym, indywidualnym programem turystycznym, zgodnie z rotariańską tradycją poznawania i nawiązywania przyjacielskich kontaktów odwiedzili tamtejsze Kluby Rotariańskie.
Na Oahu, w Honolulu i w RC Waikiki., spotkali się z Panią Prezydent Adrienne Sepaniak King (mającą polskie, lubelsko-warszawskie korzenie oraz PDG Philem Sammer'sem.
Na Maui, odbyli dłuższe spotkanie z udziałem Rotarian z kilku Klubów. Pani Prezydent Heather Mueller, zaprosiła całą lubelską rotariańską grupę w swoje gościnne progi swojego domu (zawodowo jest pastorem miejscowego Kościoła). Spotkanie zaszczycił nawet DG Randy Hart.
Jacek Telenga przedstawił zebranym obszerną informację o naszym RC Lublin Centrum a szczególnie o naszej działalności pomocowej dla ofiar wojny na Ukrainie. Wystąpienie Jacka wywołało wielkie wrażenie na słuchaczach. Nie brakowało łez wzruszeń, a obecna na spotkaniu Rodzina uciekinierów z Ukrainy odśpiewała hymn Ukrainy.
W drodze powrotnej nasi podróżnicy zatrzymali się na 3 dni w Los Angeles, gdzie zwiedzili Hollywood, Beverly Hills i okolice.

Jt, ps. „Dla zirytowanych drożyzną owoców i warzyw w Polsce polecam Hawaje - tam dojrzale mango i avokado leżą pod drzewami”.
sjd

ROTARTY na Hawajach A

ROTARTY na Hawajach B

ROTARTY na Hawajach C

ROTARTY na Hawajach D

ROTARTY na Hawajach E

ROTARTY na Hawajach F

 

 

Adres do korespondencji:
20-327 Lublin, ul. Wrońska 2
Polska / POLAND
Tel. kontaktowy:
Wojciech Bober tel. +48 575 077 116
sms,WhatsApp

Zobacz nas na Facebook   Facebook logo