Nowi członkowie Klubu

W piątek 21 kwietnia br. podczas klubowego spotkania imieninowego, do grona członków Klubu zostali przyjęci: Ireneusz Muszyński (wprowadzający Jerzy Kargol) i Wojciech Sobiesiak (wprowadzający: Zbigniew Jurkowski).


nowi czlonkowie rotary lublin 1

nowi czlonkowie rotary lublin 2

Ireneusz Muszyński - perkusista i współtwórca zespołu PAWKIN, mającego na swoim koncie wydaną płytę i kilka singli oraz udział w półfinale „V edycji programu Must Be The Music”.
Na perkusji gra od ponad 25 lat. Komponuje, pisze teksty oraz śpiewa. Silnie związany z kilkoma znaczącymi zespołami na polskiej scenie blues-rockowej. W latach 1992-2000 grał w uznanej bluesowej kapeli „Kidnaper”, która wydała kilka singli oraz długogrającą płytę „Dylematy”.
Doświadczenie sceniczne - poza „Kidnaperem” - zdobywał z takimi zespołami jak „Paranormal” oraz „Empire”. Niejednokrotnie także udzielał się jako muzyk sesyjny i organizator wielu znaczących wydarzeń muzycznych.
Z zespołem „Pawkin” związany jest od samego początku, czyli od czasu wydania singla „Blues” (2006 r.). Wieloletni organizator i współtwórca Ogólnopolskiego Festiwalu Bluesowego „Kraśnik Blues Meeting”, który został uznany jako jeden z najlepiej zorganizowanych festiwali bluesowych w Polsce.
Członek Lubelskiej Akcji Charytatywnej, w której udział bierze już od 9 lat jako partner i aktor znany, a nieznany.
Obecnie zarządza Agencją Reklamową M-Production, będącą liderem wśród firm z branży na rynku Lubelskim.
Inf. J. Kargol

nowi czlonkowie rotary lublin 3

mgr inż. Wojciech Sobiesiak – Prezes Zarządu Miejskiej Korporacji Komunikacyjnej w Lublinie.
Absolwent IX LO im. Mikołaja Kopernika w Lublinie; Wydziału Elektrycznego Politechniki Lubelskiej, Wydziału Techniki Rolniczej Akademii Rolniczej w Lublinie, Zarządzania i Marketingu Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie. Doktorant UMCS.

Życzymy Kolegom satysfakcjonującej przygody w niesieniu pomocy potrzebującym i dużo serdeczności w naszej rotariańskiej rodzinie, bo… „Tylko wtedy, gdy człowiek potrzebny jest innym…”

SJD

Adres do korespondencji:
20-327 Lublin, ul. Wrońska 2
Polska / POLAND
Tel. kontaktowy:
Wojciech Bober tel. +48 575 077 116
sms,WhatsApp

Zobacz nas na Facebook   Facebook logo