Głos z USA

Mateo Karczmarczuk

Czwartek, 12 stycznia 2023 r.

Witam wszystkich

Kilka dni temu gościłem w imieniu naszego Klubu ( via Zoom) na rozszerzonym zebraniu Rotary Club of Somerset-Pulaski ze stanu Kentucky w USA jako guest  speaker. Miałem wystąpienie na temat naszego spojrzenia na współpracę międzynarodową i form działalności naszego RC. Mimo, że przekroczyłem dane mi 40 minut (a jest to klub poranny), to jednak jak widać nie bardzo się tym przejęli, a ich opinia po tym (poniżej) jest na tyle dla nas  miła, że zdecydowałem podzielić się nią z Wami.

Pozdrawiam

Mateo

Od: Tammy Cranfill

Wysłane: piątek, 6 stycznia 2023 r.

To: Mateo Karczmarczuk

Temat: Re: Po prezentacji

Drogi Mateo

Cóż za błogosławieństwo dla naszego klubu! Twoja prezentacja została dobrze przyjęta. Słyszałem od wielu członków, jak bardzo byli zdumieni tym, czego dokonałeś w tak krótkim czasie. Kryzys czasu był częściowo moim własnym dziełem, więc przeprosiny nie są konieczne (...). 

Dotarłem do członków i w przyszłym tygodniu podejmiemy decyzję w sprawie funduszy. Na pewno wyślemy ci pieniądze, minimum 5000 $ - to moja propozycja dla klubu. Mój mąż też jest w klubie (...). Oboje jesteśmy do tego entuzjastycznie nastawieni. „Kiedy” to nastąpi ? Prawdopodobnie za kilka miesięcy. Będę prowadziła dwa kursy na uniwersytecie (z którego jestem na emeryturze, ale nadal jestem adiunktem), co wiąże mnie do maja. Dodatkowo 2 dni w tygodniu prowadzę terapię osób dorosłych z zaburzeniami neurogennymi w poradni. Jestem logopedą. 

Twoja szkoła muzyczna sprawiła, że ​​się uśmiechnęłam i zgadzam się w 100%, że muzyka przynosi ogromne korzyści ludziom w każdym wieku i w każdym stanie na WIELU poziomach - społecznym, emocjonalnym, fizycznym, poznawczym. Cóż za prosty pomysł przynoszący wiele korzyści! 

Ale powiem, że moje serce jest z uchodźczymi kobietami i dziećmi. Nie wyobrażam sobie jako żona, matka i babcia smutku, jaki muszą dźwigać. Jednak złość i odporność na ich twarzach była niezwykła. Taka odwaga! 

Skontaktuję się z Państwem w przyszłym tygodniu po naszym spotkaniu z decyzjami. Jeszcze raz serdecznie dziękuję za poświęcony czas, talenty i serce do służby.

Wielkie dzięki,

Tammy Cranfill

Prezydent

RC Somerset-Pułaski

Kentucky (Stany Zjednoczone)

Adres do korespondencji:
20-327 Lublin, ul. Wrońska 2
Polska / POLAND
Tel. kontaktowy:
Wojciech Bober tel. +48 575 077 116
sms,WhatsApp

Zobacz nas na Facebook   Facebook logo