plenfrdeitptruesuk

Członkowie

Nazwisko Imię e-mail
Babicz Janusz j.babicz@maik.pl
Banaszkiewicz Andrzej Zbigniew
andrzejbanaszkiewicz@neostrada.pl
Czajka Albert Józef albert@lubelskijantar.pl
albert@rotary.org.pl
albertj@plusnet.pl
Danelczyk Marek danelczyk@wp.pl
Dąbek Piotr piotrdabek@o2.pl
Dąbrowski Stanisław  Jan sjdabrowski@gmail.com
order97@wp.pl
Fronczyk Janusz biuro@budoprojekt.lublin.pl
Gil Stanisław Mieczysław gilstan1@wp.pl
Gładysz Krzysztof Andrzej
bewema@vp.pl
Gromaszek Marek marek.gromaszek@budimex.com.pl
Gurbiel Jacek jgurbiel@op.pl
Herman Wojciech herman.archi@wp.pl
Hornowski Bogdan prezes.plejada@kiamotors.pl
Józefacki Krzysztof Kazimierz
kajot13@hoga.pl
Jurkowski Zbigniew info@heldentech.com.pl
Kacejko Piotr p.kacejko@pollub.pl
Kalbarczyk Adam akademos@akademos.com.pl
Kargol Jerzy Kazimierz
jerzy@kargol.net
Kotowski Andrzej za.kotowski@gmail.com
Krucikowski Sławomir skrucik@post.pl
Lenartowicz Andrzej Piotr
andrzej.lenartowicz1963@gmail.com
Lewandowski Krzysztof info@autotech.pl
Łoś Andrzej andrzej_los@wp.pl
Mach Wojciech wmach@rotary.org.pl
Mahari Julian julianm@bluewin.ch
Mącik Paweł hydromax6@wp.pl
Miazga Zbigniew zbigniew.miazga@wp.pl
Mizerski Grzegorz grzesia3ty@wp.pl
Orłowski Mirosław juwenturlublin@poczta.onet.pl
Paschke Maciej mpaschke@wp.pl
Piotrowicz Ryszard r.piotrowicz@wp.pl
Pożarowski Andrzej apozarowski@poczta.onet.pl
Rokoszewski Marcin mrokoszewski.imtel@gmail.com
Sacharuk Marek Jan
mareksacharuk@wp.pl
Telenga Jacek Antoni
jate@op.pl
Wasilewski Adam Jerzy adamwasilewski@lubelskie.pl
Wieczerzak Marek marekwieczerzak@gmail.com
Wilk Janusz januszwilk1@op.pl
Woźniak Jacek prezes@elmax.pl
Wójcikowski Grzegorz Marcin gwojcikowski@gmail.com
Zaród Mirosław eksperci@onet.eu
Szyszko Waldemar waldemar.szyszko@wp.pl
Kowal Jarosław jaroslaw_kowal@o2.pll
Brogowski Krzysztof kris@klb.com.pl
Rudzki Mariusz rudzki.mariusz@lubelskie.pl

Członkowie Honorowi

Nazwisko Imię e-mail
Bron Zakhar  
Jabłonka Stanisław  
Karski Jerzy  
Lezon Edouard  
Ludek Andrzej  
Popławski Andrzej Abel  
Wrana Jan  
Adres:

Krakowskie Przedmieście 56
Lublin  20-002
Polska / POLAND

Telefon:

http://www.rotary.lublin.pl

E-mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

© 2019 Rotary. All Rights Reserved.

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie.