2008-05-22

ROTARIAŃSKA WIELKANOC. Tradycją już stało się, że lubelskie kluby rotariańskie spotykają się z okazji świąt. Na kilka dni przed Wielkanocą, 19 kwietnia, odbyło się tradycyjne "jajeczko" , którego gospodarzem był RC Lublin, z jego prezydentem Jackiem Wiitt-Michałowskim. Spotkaliśmy się w b. pałacu Czartoryskich, dziś siedzibie LTN, gdzie od początku rezyduje RC Lublin. Były składane sobie wzajemnie życzenia. Odbyła się też miła ceremonia przyjęcia do RC Lublin Centrum nowego członka - lek. med. Grzegorza Mizerskiego. Znaczek wręczył mu jego rotariański "ojciec chrzestny" Stanisław Gil. A on z kolei uhonorowany został za powiększenie rotariańskiej rodziny specjalnym znaczkiem ROTARY SPONSOR wręczonym przez prezydenta RC Lublin Centrum, Zbigniewa Miazgę. A potem odbyła się degustacja wielkanocnych dań przygotowanych przez legendarną panią Ziutę. Zgodnie z dobrą tradycją miała też miejsce zbiórka pieniędzy na rzecz podopiecznych Towarzystwa im. Św. Brata Alberta.

07wielkanoc d