Jubileusz 10-lecia Klubu

Tak rozpoczęliśmy przygotowania do uroczystości jubileuszowych dziesięciolecia Klubu, które zamierzaliśmy przeprowadzić w dniach 2-3 czerwca 2006 roku w Lublinie i Kozłówce. Ale jak często bywa, życie przynosi różne niespodzianki – tym razem bardzo miłe. Otóż otrzymaliśmy potwierdzenie, że w dniach 17-19 września br. zawita do Lublina Pan Prezydent Rotary International – Bill Boyd z małżonką, by złożyć wizytę w Szkole Paula Harrisa i uczestniczyć w odbywającym się w Lublinie X Międzynarodowym Konkursie Młodych Skrzypków. Jubileuszowe uroczystości Klubu zostały zatem „rozciągnięte” w czasie i planowana sesja jubileuszowa oraz rotariańskie spotkanie w Kozłówce następnego dnia stały się inauguracją obchodów, których uroczysty finał miał miejsce w dniach 17-19 września w obecności Prezydenta RI Billa Boyda.