Przekazanie służby na kadencję 2021-2022

Przekazanie sluzby 4532

2 lipca w „Lawendowym Dworku” odbyło się klubowe przekazanie służby rotariańskiej: prezydent Krzysztof Brogowski przekazał insygnia prezydenckie red. Grzegorzowi Wójcikowskiemu. Gośćmi uroczystości byli: wicegubernator Andrzej Ludek i komendant Chorągwi Lubelskiej ZHP hm. Tomasz Sych.

Krzysztof Brogowski podziękował członkom ustępującego zarządu za służbę w minionej kadencji wręczając pamiątkowe dyplomy. Natomiast Andrzej Ludek w imieniu ustępującego gubernatora dr. Janusza Kozińskiego wręczył najstarszym stażem członkom klubu okolicznościowe Medale 90-lecia Rotary w Polsce m.in. Andrzejowi Banaszkiewiczowi, Adamowi Wasilewskiemu, Jackowi Woźniakowi i Grzegorzowi Wójcikowskiemu

Gość spotkania hm. Tomasz Sych podziękował ustępującemu zarządowi za wieloletnie wspieranie finansowe wydawnictw historycznych Chorągwi Lubelskiej ZHP, zapraszając na jesienne uroczystości związane z obchodami 100-lecia powstania Chorągwi Lubelskiej, które zainaugurowano 23 maja br. na Placu Litewskim w Lublinie.

Zainteresowani mogli też nabyć jubileuszowe wydawnictwo Stowarzyszenia Klubów Rotary Dystrykt 2231 Rotary International w Polsce „Service Abowe Self – 90 lat Rotaty w Polsce 1931-2021” red. Józefa Herolda.
SJD

Przekazanie sluzby 4505