plenfrdeitptruesuk

Aktualności 2019/2020


W dniu 02.03.2020 gościlislmy w Klubie Panią prof. Politechniki Lubelskiej, Joannę Pawłat, wybitnego naukowca w dziedzinie techniki plazmy, która 12 lat przepracowała w Japonii. O tym kraju, o obywatelach, ich życiu bardzo ciekawie opowiadała, ilustrując to zdjęciami, których nie znajdziemy w przewodnikach turystycznych.(a prywatnie także malarka na szkle i poetka) Było duże zaciekawienie tematem ...

Z podziękowaniem za przyjęcie RC Lublin Centrum. 25-lat firmy Maik to powód dla którego poniedziałkowe spotkanie odbyło się w siedzibie Maik Agencja Reklamowa Toast wzniesiony Cydrem Lubelskim I życzenie dalszego rozwoju i wielu dobrych lat działalności od braci rotariańskiej na ręce naszego kolegi Janusza Babicza . Z podziękowaniem za przyjęcie RC Lublin Centrum j.t.

W poprzedni poniedziałek nasz nowy Kolega Łukasz Walczak przedstawił nam swoją firmę. Jej zakres bardzo ciekawy a rozmiar imponujący Gratulujemy i dziękujemy za prezentację jb.  

XX – lecie RC JarosławDziękujemy Naszym Przyjaciołom za zaproszenie w tak uroczystym dniu Jeszcze raz składamy wiele dobrego dla Waszej Społeczności Było bardzo uroczyście i sympatycznie!! i oczywiście smacznie!! Pozdrawiam Jerzy Kargol  

Poniedziałek to dobry dzień tygodnia, a zwłaszcza dla naszego klubu, gdy uroczyście przyjmujemy nowego członka naszej organizacji ROTARY Łukasza Walczaka lubelskiego przedsiębiorcę. Wśród licznie zgromadzonych znalazł się również nasz pierwszy prezydent i członek założyciel prof. Stanisław Jabłonka. Dziękujemy wszystkim obecnym jb.

Doroczne spotkanie opłatkowe lubelskich Klubów Rotary i zaproszonych kolegów z Zamościa. Serdeczne Życzenia Bożonarodzeniowe, zdrowia i pomyślności na dalsze lata służby Rotariańskiej dla wszystkich zgromadzonych przekaza Prezydent Klubu Andrzej Lenartowicz. Dziękujemy wszystkim przybyłym na nasze spotkanie.

Dnia 07 grudnia br. odbył się wspaniały koncert dzieci z Towarzystwa Muzycznego w Trybunale Koronnym. Wiele ciepłych słów padło pod adresem RC Lublin Centrum opiekującego się Szkołą im. Paula Harrisa dla dzieci niepełnosprawnych.

Coroczne syminarium Rotary Fundation tym razem w Puszczykowie koło Poznania  

Bardzo ważnym okresem w naszym kalendarzu jest akcja Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę. W ostatnią niedzielę nasz klub przy wsparciu pozostałych klubów lubelskich wystawił cztery samochody, do których zbieraliśmy dary dla potrzebujących dzieci. Jak co roku zaangażowanie i ofiarność była godna podziwu DZIĘKUJEMY!!! foto Zbigniew Jurkowski

,,Znani a Nieznani" to spektakl Lubelskiej Akcji Charytatywnej, w którym mogliśmy zobaczyć naszego kolegę Jurka Kargola. Brawo Jurek, dużo pracy i świetne wykonanie a cel szczytny, zakup sprzętu medycznego dla Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Lublinie.

W dniu 12 listopada 2019 r. w Sali Czarnej Ośrodka „Brama Grodzka - Teatr NN” w Lublinie odbyła się promocja książki Anny Jeziorkowskiej-Polakowskiej i dh. hm. Stanisława Jana Dąbrowskiego „Żydowskie organizacje skautowe na Lubelszczyźnie 1916-1949”, z udziałem autorów, głównego wydawcy Juliana Maharego ze Szwajcarii, przedstawiciela współwydawcy: Witolda Dąbrowskiego z Teatru NN, głównego recenze...

Adres:

Krakowskie Przedmieście 56
Lublin  20-002
Polska / POLAND

Telefon:

http://www.rotary.lublin.pl

E-mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

© 2020 Rotary. All Rights Reserved.

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie.