plenfrdeitptruesuk

Jednym z najbardziej rozpoznawalnych współczesnych lubelskich malarzy artystów jest TOMASZ BACHANEK, absolwent Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku.. . Powiada się o nim: "malarz słońca", "piewca życia", a także "poszukiwacz przygód". Te recenzje jego malarstwa nie są przesadzone, czego dowodem zamieszczone tu prace. Jego obrazy rozbrzmiewają muzyką i tańczą. Mieli okazję przekonać się się o tym członkowie RC Lublin Centrum, goszcząc u siebie Tomka na BACHANALIACH, czyli sympatycznym i pełnym kolorówJednym z najbardziej rozpoznawalnych współczesnych lubelskich malarzy artystów jest TOMASZ BACHANEK, absolwent Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku.. . Powiada się o nim: "malarz słońca", "piewca życia", a także "poszukiwacz przygód". Te recenzje jego malarstwa nie są przesadzone, czego dowodem zamieszczone tu prace. Jego obrazy rozbrzmiewają muzyką i tańczą. Mieli okazję przekonać się się o tym członkowie RC Lublin Centrum, goszcząc u siebie Tomka na BACHANALIACH, czyli sympatycznym i pełnym kolorówklubowym spotkaniu.

Zbigniew Miazga

Fot. Jacek Telenga

Adres:

Krakowskie Przedmieście 56
Lublin  20-002
Polska / POLAND

Telefon:

© 2019 Rotary. All Rights Reserved.